Gidiş
04 Şub
Cts / 03:42
Dönüş Ekle
1

 

alanya transfer

Alanya Transfer 

Antalya Havalimanı Alanya Transferi 135 km ve toplu transferde yaklaşık 3 saat sürmektedir. Özel transfer de ise 2 saat sürmektedir.

Gazipaşa Havalimanı Alanya Transfer 48 km ve toplu transferde yaklaşık 1 saat sürmektedir. özel transferde ise 30 dakikadır.

Antalya ve Gazipaşa havalimanı Alanya transfer ile Antalya ‘dan Alanya’ya, Gazipaşa havaalanından Alanya'ya ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7/24 transfer hizmeti sunuyoruz. Her bütçeye uygun transfer mevcuttur. Toplu transfer, shuttle transfer, özel transfer, vip transfer, ultra vip transfer ile hizmette sınır tanımıyoruz. kongre ve fuar organizasyonlarında sizleri ve misafirlerinizi talep edilen araçlar ile havalimanından otele, oteleden havalimanına transfer sağlıyoruz.

 özellikle adresten havalimanına, havalimanından adrese transferlerimizde mevcuttur.

Tecrübeli ve eğitimli şoförlerimiz sizleri Antalya Havalimanı 'nda karşılıyor, Yeni konforlu ve güvenli araçlarımız ile Alanya’ya ulaşımınızı sağlıyoruz. 

Alanya ve çevresindeki iş ve tatil seyahatlerinizi daha konforlu ve kolay bir şekilde çözüyoruz. 

Sizlerde 724 Antalya Alanya transfer hizmeti ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz (+90 242 511 1 777) . 

Bize sitemiz üzerinden online rezervasyon veya çağrı merkezimiz aracılığıyla ulaşmanız durumda alanında ve bölgesinde uzman arkadaşlar tarafından karşılanacaksınız. 

Gerekli görmüş olduğunuz Alanya bölgesi için Antalya havalimanı Alanya transfer taleplerinizde uçuş kodunuz çağrı merkezi yetkilileri tarafından sizlerden istenebilmektedir. Bu durum sizlerin uçuşunda herhangi bir problem yaşandığı takdir de mağduriyetiniz olmamasıdır.

Antalya Havalimanı'ndan Antalya  Bölgesindeki tüm ilçelere ve tatil bölgelerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Başlıca bölgeler arasında Alanya Side, Belek, Kemer, Gazipaşa ve Kadriye yer almaktadır. Antalya Havaalanından Alanya'ya ve çevre bölgelere standart  araçlar, lüks araçlar, minibüs ve otobüsler ile tek kişi yada grupların transfer hizmetlerini sunuyoruz. Kaliteli ve ekonomik Antalya Alanya transfer ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçiniz. En kaliteli transfer hizmetini, 7/24 transfer hizmetini kesintisiz olarak sunuyoruz.

 

 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS