Gidiş
04 Şub
Cts / 04:28
Dönüş Ekle
1

Otele Transfer

Havaalanından Transfer

Otele Transfer, Transfer hizmeti birçok firmanın hizmetleri arasında bulunmaktadır. Havaalanından otele ya da istediğiniz yere sizin yanınızda bir araç olarak bulunan transferler, bulunmaktadır. Transferler önceden ayarladığınız zaman sizi havaalanından alıp istediğiniz yere götüren ve aynı zaman da ücrete ve araca göre gün içerisinde veya bulunduğunuz bölgede kalacağınız birkaç gün içerisinde size araç görevi yapmaktadır. Güvenilir bir firma ile anlaştığınız zaman oldukça güzel bir hizmetten de faydalanmış olmaktasınız. Ücrete veya anlaşmaya göre çift yönlü transferler ile tek yönlü transferler bulunmaktadır.

Tek Yönlü Transfer Nedir?

Tek yönlü transfer sizi havaalanından alıp otele ya da bulunduğumuz yere götüren bir hizmettir. Ardından tekrar havaalanına gelmek istediğinizde aynı hizmetten faydalanamamaktasınız veya başka bir yere gideceğiniz zaman yine aynı şekilde hizmetten faydalanmanız mümkün değildir. Çünkü tek yönlü transfer yalnızca havaalanından alıp bulunacağınız yere götüren bir hizmettir. Otele transfer gerçekleştirirken de yine tek yönlü transfer kullanılması da mümkündür.

Çift Yönlü Transfer Ne Demektir?

Çift yönlü transfer önceden rezervasyon yaptırdığınız bir firma ile birlikte sizin iniş saatinize göre havaalanın da olup sizi havaalanından alarak otele transfer gerçekleştirebilir. Gideceğiniz yere transfer gerçekleştirebilir, tatil amaçlı geldiyseniz tatil bölgesine transfer gerçekleştirebilmektedir. Bunun dışında günlük veya haftalık olarak sizin gidiş veya gelişleriniz de yanınız da bulunmaktadır. Anlaşacağız gün içerisinde size son anınıza kadar tekrardan havaalanına götürerek transfer hizmetinin gerçekleştirmiş olarak bulunmaktadır. Çift yönlü transfer hizmeti ile tek yönlü transfer hizmeti arasında fiyat olarak fark bulunmaktadır.

Otele Transfer Sırasında Geniş Aileler İçin Hizmet Bulunmakta Mıdır?

Otele transfer, anlaşacağız firma ile önceden bilgileriniz alınmaktadır. Bu bilgiler içerisin de transfer hizmeti sırasında araçta kaç kişinin olacağı bilgiler içerisine yazılmaktadır. Bebeği olan aileler için çocuk koltuğu, geniş aileler için daha büyük araçlar ayarlanmaktadır. Tabii bu sırada fiyatta da değişiklikler olmaktadır. Transferler sırasında ailelerin yolculuk esnasında rahat ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamaları için araçlar bulunmaktadır.

 

Özel Bir Araç İle Transfer Bir Aracın Farkı Nedir?

Sizin için rezervasyon yaptırarak ayarladığınız transfer bir araç ailenizi de yanınıza alarak havaalanın da bulunduğunuz saatten gideceğiniz yere kadar size eşlik eden, bulunduğumuz bölge de kalacağınız gün kadar  sizin yanınızda bulunan bir araçtır. Fazlasıyla tercih edilmekle birlikte aynı zaman da otele transfer, kullanımı açısından da konforludur. Özel bir araç ise yalnızca şoför ile aracı kiralayan kişi bulunmaktadır. Tek yolculuk yapacakların tercih ettiği bir durumdur. Kalabalık aileler ya da çocuklu ailelerin kullanımına uygun değildir. Yalnızca yalnız bir ulaşım gerçekleştirecek olanların veya iş nedeni ile gelmiş olanların tercih ettiği bir araçtır.

Otele Transfer Yaparken Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Belirlenen firma ile sizin aranızda iletişim bilgilerinizin alınması gerekmektedir. Burada önemli olan bilgiler havaalanına iniş saatiniz ile biniş saatiniz, isim soy isim ile birlikte telefon numaranız aynı zaman da mail bilgileriniz firma tarafına verilmektedir. Güvenilir olduğuna inandığınız bir firma ile anlaşma yapmanız burada önemlidir. Çünkü birçok iletişim bilginizi vermektesiniz. İniş saatinizden sonra gideceğiniz yeri de firmaya bilgilendirmeniz önemlidir. Havaalanın da bulunduğunuz sırada transfer aracın sizi bulunacağınız otele direkt olarak otele transfer şeklinde götürecektir. Hiçbir şekilde bir sıkıntı yaşamadan bu mümkün olacaktır. Aynı zaman da firmanız güvenilir ve görevini özenli bir şekilde yapan bir firma ise iniş saatinize göre sizi önceden orada beklemeye başlayabilir.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS