Gidiş
13 Haz
Per / 22:48
Dönüş Ekle
1

 

Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer    

Antalya Havaalanı Mahmutlar Alanya arası 140 KM dir. Yol güzergahı üzerinde bulunan Serik Manavgat ve Alanya ilçeleridir.

Toplu shuttle Transfer Ulaşım Servisi ile Antalya Havalimanı'dan Mahmutlar'a yaklaşık 3 saat sürmektedir. Özel transfer de bu 2 saate inmektedir. Sizi alacak araçlar yeni, temiz ve konforlu araçlardır. Şoförlerimiz şık giyinimli nazik ve yardım severdir.

Gazipaşa Alanya Havalimanı Mahmutlar arası 30 KM dir.

Toplu shuttle transfer ulaşım servisi ile Gazipaşa Alanya Havaalanı Mahmutlar arası 35 dakika, Özel Transfer ile Gazipaşa Alanya Havaalanı Mahmutlar arası yaklaşık 20 dakika'dır.

Yukarıda yazılan mesafeler adres ve otele göre değişiklik gösterebilir. 

www.dttransfer.com 'dan yapılan rezervasyonlar sistemimize otomatik olarak düşer ve havaalanı karşılama personelimiz sizi DT TRANSFER tabelası ile çıkış kapısında sizi karşılamak üzere hazır bekler.

Verdiğimiz hizmette havalimanından adrese otele adresten otelden havalimanına transfer ulaşım servis hizmetleri ile siz misafirlerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyoruz. 

Rezervasyon için sol tarafta turan arama kutusundan gideceğiniz güzergahları yazın hemen ara butonuna tıklayın. eğer sizin gideceğiniz adres ve otel kayıtlı değil ise gideceğiniz bölgenin ismini yazın ve sepete ekledikten sonra not kısmına da adres ve otel bilgisini paylaşın.

En Ufak bir sorunla karşılaşırsanız +90 242 511 1 777 nolu çağrı merkezi numarasından 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

 

 Mahmutlar Transfer

Yaz tatilinizi Mahmutlar ‘da geçirmeye karar verdiniz ama nasıl gideceğiniz konusunda halen kararsız mısınız? Düşünmenize gerek yok DT transfer hizmetleri ile Antalya havalimanından kalacağınız otelinize konforlu ve rahat bir transfer sizi bekliyor. Antalya havalimanına 140 km mesafede bulunan Mahmutlar Alanya ilçesine bağlı Akdeniz bölgesinin turizmde en özel bölgelerinden biri.

 

Harika Bir Tatil İçin Hazır Mısınız? 

Onlarca konaklama tesisi ve sektörde faaliyet gösteren işletmeleri ile yaz tatilini dolayısıyla yaşayacağınız Mahmutlar’a Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer hizmetimiz ile geldiğinizde hem uygun hem de stressiz bir transfer gerçekleştirmiş olacaksınız. Tüm konforu ile donanmış süper lüks araçlarımız ve işinde uzman olmuş transfer kadromuz ve profesyonel sürücülerimiz ile başlayan harika bir tatil için hazır mısınız?  Biz yıllardır hazırız. Kalacağınız otelinize rezervasyonunuzu yapın ve bizi arayın diğer tüm detaylar ile biz ilgilenelim.

 

Kusursuz Seyahat Planları Yapabilirsiniz

Yaklaşık 2 saat süren yolculuğun fiyatları tercih edilen araca göre değişir ama bölgenin en uygun fiyatları ile Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer hizmeti alabileceğiniz adres biziz. Tüm güvenlik önlemleri alınan, hizmet standartları ve konforun yanı sıra uçuş takibi, ücretsiz havalimanından karşılama, memnuniyet garantisi ve her şey dahil en uygun fiyat ile transfer sonrası otelinizde tatilinize başlayın. Hem klimalı hem de engelli vatandaşlar için gerekli tüm donanıma sahip araçlarımız her sayıda aile için mevcut, yolcu sayısına uygun kapasitelerde ki araçlarımızda kusursuz seyahat planları yapabilirsiniz.

 

Konfor Ve Kalite Tesadüf Değil

Leartes ve Naula antik kentleri ile muz bahçeleri arasında kaybolmak tarihi ve tarımı aynı anda yaşamak istiyorsanız Mahmutlar sizi bekliyor. Antalya Havalimanı Mahmutlar Transfer hizmetimiz esnek transfer çözümleri ile kolay bir yolculuk yapmanıza imkan sağlar, VIP, özel, standart ve ekonomik transfer seçeneklerinin yanı sıra istediğiniz araç ile transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren transfer araçları ile hızlı ulaşım, konfor ve kalite tesadüf değil. Yılların tecrübesi ve deneyimi ile şoförlerimiz, yeni ve donanımlı araçlarımız ve profesyonel kadrolarımız ile hizmetteyiz.

 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS