Gidiş
14 Tem
Paz / 09:41
Dönüş Ekle
1

Vip Transfer

Konforlu ve Ultralüks bir yolculuk için size özel planlanan yolculuk güzergahıyla Vip transfer uygulaması havaalanından itibaren eşlik edecektir. Gidiş ve dönüş tarihlerinizi online alandan bildirerek, Antalya ’da istediğiniz adrese uygun fiyata konforlu bir hizmet almanız sağlanacaktır. Bakımlı ve son model araçlarla, güvenilir aynı zamanda konforlu bir yolculuk için transfer hizmetine danışabilirsiniz.

 

Profesyonel Vip Transfer Hizmetleri

Vip transfer hizmetiyle son model araçlarla konforlu bir yolculuk yapmanız uygun fiyatlarla sağlanmaktadır. Antalya’nın merkezine ve ilçelerine ulaşımı ekonomik bir şekilde yapabileceğiniz gibi geniş araç seçenekleri ve size özel araç modelleri de bulunmaktadır. Kalabalık aileler, iş seyahatleri ve kongre programları için düzenlenmekte olan transfer hizmetlerinde, özel şoför imkanı da sunularak istediğiniz tarihler arasında size eşlik edilmektedir.

Periyodik bakımları yapılan, sigortalı araçlarla birlikte yolculuk imkanı bulacağınız profesyonel transfer hizmeti, havaalanından itibaren bütün şehir merkezine ve ilçelerine kısa zamanda ulaşmanızı sağlayacaktır. Ekonomik ve sorunsuz bir hizmet alabileceğiniz gibi aynı zamanda ek hizmetlerinden de yararlanabileceğiniz kurumsal seçenekler sunulmaktadır.

Vip Antalya Havaalanı Transfer Hizmetleri

Antalya Vip transfer hizmeti, kişiye özel araçlar, minibüs ve otobüs hizmetleriyle sağlanabilmektedir. Yolculuğunuzu kolaylaştıracak ve bütün gün yanınızda olacak güzel bir hizmet sunmakta olan transfer organizasyonunda, tarih ve saatler söz verildiği gibi uygulanmakta aynı zamanda ek hizmetlere de yer verilmektedir. Antalya’da turizmin ön planda olduğu düşünüldüğünde hem taksi ücretleri hem de şehir içi ulaşım imkanları zorlaşabilmektedir. Bu bakımdan hem uygun fiyata hem de konforlu bir şekilde güvenli ulaşım sağlanması amaçlanmakta, şehir içi ve ilçe yolculuklarında profesyonel şoförlerle birlikte sizlere eşlik edilmektedir. Aileniz, arkadaşlarınız ve iş organizasyonlarını da ulaşımın en kolayını size sunacak transfer araçlarımızdan yararlanarak, anında kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Vip Transfer Özel Araçlar Son model araçlarla Vip transfer hizmeti sunmakta olan Dttransfer, uzun süreli bir yolculuktan sonra şehir içinde sıkıntı yaşamadan ulaşımınızı tamamlamanızı sağlamaktadır. Bunun için alanında uzman aynı zamanda tecrübeli olan şoförlerle birlikte çalışmakta, son model araçların periyodik bakımlarına ve konforlu yolculuk sağlayacak materyallere sahip olmasına dikkat etmektedir. Antalya’da Alanya, Side, Bellek, Manavgat gibi uzak mesafede olan bölgelere Havaalanından ulaşmanızı sağlayacak özel araçlar, profesyonel şoförlerle yolculuğunuza eşlik edecektir. Uygu ve ekonomik fiyatlar aynı zamanda şehir haritasını iyi bilen şoförlerle trafik saatlerinde de yolculuğunuzun uzun sürmemesini sağlayacak şekilde planlamalar yapılmaktadır. Aracınız havaalanından ya da istediğiniz adresten söylediğiniz saatin 30 dakika öncesinde kapıda bekliyor olacaktır.

Vip Transfer Minibüs Hizmeti

İş seyahatlerinde, toplu gezilerde, konferans ve seminerler de kalabalık bir grup için uygun fiyata Vip transfer hizmetleri sağlanmaktadır. Havaalanından şehir içine ve şehir içinden havaalanına kadar sürecek bu yolculukta, konfor ön planda tutularak, yolculuğun kısa ve sorunsuz geçmesi hedeflenmektedir. Sigortalı ve periyodik bakımı yapılan araçlarla, yolcuların Antalya içinden ilçelere ya da ilçelerden Antalya merkeze de kolay bir şekilde ulaşmasına imkan verilmektedir. Ekonomik fiyatlar ve konforlu yolculuklar için 7/ 24 hizmet sağlanmaktadır.

Vip Transfer Otobüs Hizmeti

Antalya’da kalabalık yolculuklar için düzenlenmekte olan son model otobüs kiralama hizmetinde, özel şoförlerle birlikte yolcuların havaalanından alınması ve istenilen adrese bırakılması sağlanacaktır. Konforlu ve profesyonel bir yolculuk için araçların periyodik bakımı yapılmakta, güvenli bir şekilde seyahate imkan verilmektedir. İstenilen tarihler arasında ekonomik fiyatlara yanınızda olacak VİP hizmetler, özel araçlar, minibüs ve otobüs seçenekleriyle sunulmakta istenilen adresten 7/ 24 hizmet verilecek şekilde düzenlenerek sınırsız yolculuk imkanı sağlanmaktadır.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS