Gidiş
13 Haz
Per / 20:49
Dönüş Ekle
1

DT Transfer güneşin en güzel doğduğu Antalya'nın Alanya ilçesinde  DOĞRUTUR TAŞIMACILIK TURİZM SEYAHAT VE TİC. LTD ŞTİ  tarafından kurulan uzman taşımacılık markasıdır.

Uzun yıllar boyunca acentelerin ve diğer büyük taşımacı firmaların araç ihtiyacını karşılayan firmamız, aynı zamanda sektörünün en ileri teknolojilerinden faydalanarak online satış kanallarından herkes için  sorunsuz  yolculuğu mümkün kılmıştır.

Sektöre, iddialı araçları ile giriş yapan firmamız, özellikle kongre ve organizasyon alanlarında disipline dayalı sistemi sayesinde kısa zamanda müşteri memnuniyeti liderliğini elde etmesinin akabinde havalimanı transferi alanında da aynı disiplin, dürüstlük ve sıkı çalışmaları sayesinde adını sektöre mantıklı tercih olarak yazdırmıştır.

Bilgi birikimi ve deneyimlerine ek olarak, uzman kadrosu ve çağın enstrümanlarını efektif olarak kullanması sayesinde, DT Transfer kurum ve kuruluşların anlaşmalı daimi taşımacısı, kongre ve organizasyonların değişmeyen partneri ve münferit misafirlerinin Havalimanı Transferi'nde ilk tercihi olmuştur.


Antalya, Isparta, Hatay ve bunlara bağlı ilçelerde, Ekonomik ve Vip konseptlerinde 4+1 / 9+1 / 14+1 / 16+1 / 19+1 / 29+1 / 46+1 / 52+1 kapasiteli araçlarımız ve daima iyi giyimli, bakımlı, üst düzey yol bilgisi olan özenle seçilmiş şoförlerimiz eşliğinde  Vip Transfer, Express Shuttle ve Özel Transfer hizmetleri sunmaktayız.

✔️ Belgeli, Konforlu, Donanımlı ve Her Zaman Temiz Araçlar.

✔️ Tüm Yolcularımıza Koltuk Ferdi Kaza Sigortas.

✔️ 7/24 Transfer Hizmeti.

✔️ Kolay ve anında ulaşılabilirlik.

✔️ Uygun Fiyatlandırma.

✔️ Aktif Online Satış Kanalları.

✔️ Yerinde Ödeme Kolaylığı.

✔️ Kolay Rezervasyon Arayüzü.

✔️ Adresten Adrese Transfer.

✔️ Rötar Halinde Değişmeyen Fiyat.

✔️ Deneyimli ve Eğitimli Şoförler.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS