Gidiş
14 Tem
Paz / 09:06
Dönüş Ekle
1

Kızılağaç Tranfer

 

Kolay ödeme ve ücretsiz iptal seçenekleri sunmakta olan Kızılağaç transfer hizmetleri, VİP araç özellikleriyle birlikte konforlu seyahatlerin adresidir. Havaalanı transferleri, şehir içi ve ilçe transferleri yaparak istenilen adresten havaalanı yolculuklarınızda özel şoförlerle eşlik edilmektedir. Uygun fiyat ve tam zamanında teslimat ile profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

 

Kızılağaç VİP Transfer Hizmetleri

 

Rezervasyon saatinden 12 saat önce ücretsiz iptal seçeneği sunmakta olan Kızılağaç transfer, uygun fiyata şehir içi ve havaalanı transferlerinizi yapmanızı sağlayacak, ulaşımınızı konforlu bir şekilde tamamlamanıza imkan verecektir. Gideceğiniz adrese tam vaktinde ulaşmanız için yola çıkış saatinden 30 dakika önce adresinizde olacak olan VİP araçlar, kişiye özel araç, minibüs ve otobüs seçenekleri de sunmaktadır.

Kalabalık aileler, arkadaşlar ve iş seyahatleri için uygun fiyata ulaşım sağlamakta olan transfer hizmetinde, araçların periyodik bakımı yapılmakta, sigortalı ve tecrübeli bir şekilde yolculuk imkanı sağlanmaktadır. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak, bütün gün sizinle birlikte olacak olan personelimizle birlikte ulaşımınızda güvenli bir yolculuk sağlanırken, tam vaktinde gideceğiniz yere ulaştırılacaktır.

 

Hijyenli Transfer Yolculuğu

 

Konforlu yolculuk için profesyonel bir hizmet sağlanırken, kolay ödeme ve iptal etme seçenekleriyle yolcuların planına göre hareket edilmesi ön planda tutulmaktadır. Covid-19 döneminde dezenfekte edilmekte olan araçlar, uygun koşullarda ve temizlik alanına önem verilerek hizmete açılmıştır. Araçlar her gün özenle temizlenmekte, bakımları yapılmakta, yolcuların sağlıklı bir şekilde yolculuk etmesi sağlanmaktadır. Hijyen odaklı Kızılağaç transfer hizmeti, minibüs, otobüs ve otomobil hizmetleriyle birlikte sunulmaktadır. İş seyahatleriniz, aileniz ve sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla yolculuk edebileceğiniz bütün düzenlemeler yapılmış, hijyene, konfora ve güvenliğe önem verilmiştir. Aynı zamanda vaktinde ulaşım için şehirçi ve ilçe güzergahlarını bilen, tecrübeli şoförlerle yolculuk imkanı sunulmaktadır.

 

Kızılağaç Havaalanı Transfer Hizmetleri

 

Şehir merkezi ve ilçelere uzakta olan havaalanından transfer sağlanacağı gibi istenilen adresten de havaalanına transfer hizmeti verilmektedir. Geliş ve gidiş saatinden 30 dakika önce kapı önünde olacak olan araçlar, kısa zamanda gideceğiniz adrese ulaşabilmeniz için profesyonel bir hizmet sağlayacak ve trafik saatlerinde farklı güzergahlar izleyerek vaktinde yetiştirme amacıyla hareket edecektir. Havaalanı transfer hizmeti için Kızılağaç transfer araçlarından yararlanırken, 12 saat önceden iptal seçeneği sunulmakta aynı zamanda araçlar her gün bakıma alınarak iç ve dış temizlikleri yapılmaktadır. Hijyenik ve güvenli yolculuk sistemine uygun, sosyal mesafe kuralarına dikkat etmekte olan transfer hizmet personeli, tecrübe ve özenle sizlere konforlu bir ulaşım hizmeti sunacaktır.

 

Kızılağaç Otel Transfer Hizmeti

 

Havaalanı, şehir merkezi ve ilçelerine sağlanmakta olan transfer hizmetinin yanı sıra otel transfer hizmeti de verilmektedir. Paylaştığınız adreste hareket saatinden 30 dakika önce gelecek olan araçlar, kısa zamanda sizi gideceğiniz adrese ulaştıracak aynı zamanda otel transferlerinizi de havaalanından sağlayacaktır. Yolculuklarınızda güvenli bir şekilde eşlik edecek olan özel şoförlerimiz uzun süreli çalışmakta ve transfer sırasında problem yaşanmamasına dikkat etmektedir. Antalya, Side, bellek, Kızılağaç, Alanya ve Malazgit transfer hizmetleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Kızılağaç Transfer Rezervasyon Hizmeti

 

Kızılağaç transfer hizmeti kapsamında geliş ve gidiş tarihleriniz üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz. Konforlu yolculuklar için dizayn edilmiş olan araçlarımız, minibüs, otobüs ve otomobil olarak hem kalabalık hem de küçük gruplar için ayarlanmıştır. Transfer hizmeti başlamadan önce temizlik ve bakımı yapılarak harekete geçmekte aynı zamanda özel ve profesyonel şoförlerle hizmet verilmektedir. Otel, havaalanı, il ve ilçe merkezlerine konforlu bir yolculuk için Dttransfer üzerinden teklif alarak uygun fiyata yolculuklarınızı önceden planlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS