Gidiş
14 Tem
Paz / 10:10
Dönüş Ekle
1

Antalya Havalimanı Alanya Kaç Saat?

Antalya’nın en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Alanya’ya, Antalya havalimanı ve Gazipaşa havalimanı üzerinden gidilmekte. Antalya havalimanı ve Alanya arası 135 km mesafede olup iki ila iki buçuk saat arasında süren bir seyahat dilimi içerisinde ulaşım yapılmakta. Her bütçeye uygun ekonomik transfer hizmeti sunan DT transfer, tecrübeli ve eğitimli şoförleri ile konforlu ve güvenli seyahat sağlıyor.

 

Konforlu Ve Güvenli Bir Yolculuk

İş seyahatleri organizasyon ve toplantılar için de tercih edilen Alanya’ya, toplu transfer hizmeti de sağlanıyor. Online rezervasyon ya da çağrı merkezi aracılığı ile ulaşılması durumunda firma tarafından özel transfer hizmeti sunuluyor. Alanya bölgesinde bulunan tüm tatil merkezlerine ve otel tesislerine ulaşım Antalya havalimanı transfer hizmeti ile gerçekleştiriyor. Uzman personel tarafından karşılanan konuklar, hiçbir problem yaşamadan son derece konforlu ve güvenli bir şekilde kalacakları adrese ulaştırılmakta.

 

Bölgenin En İyi Seçeneklerinden

Kaliteli ve ekonomik transferler için bölgenin en iyi seçeneklerinden birisi olan DT transfer, vip transfer hizmeti ile konuklarına ayrıcalık sunuyor ve özel hissetmelerini sağlıyor. Standart araçların dışında tüm lüks minibüs ve otobüs araçlarında da aynı kalitenin sunulduğu firmada en iyi seyahat imkanı için tüm personel güler yüz ile hizmet vermekte. 7 gün 24 saat müşteri memnuniyeti politikası ile faaliyetleri yürüten firma, aynı kalitesini kesintisiz sürdürüyor.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS