Gidiş
21 May
Sal / 20:58
Dönüş Ekle
1

Antalya Havalimanı Belek Ulaşım

Adını golf turizmi ile tüm dünyaya duyuran Belek hem kendi tarihi hem de yakınlarında bulunan eserler ile deniz, güneş, kum üçgeni dışında tarih turizminin de cazibe merkezlerinden birisi. Antalya’nın Serik ilçesine bağlı bir mahalle olan Belek tatili için öncelikle Antalya havalimanına seyahat etmek gerekir. Antalya havalimanı transfer hizmeti almak için yolcular, tatil planlamasını yaparken rezervasyon yaptırabildiği gibi havalimanı içerisinde yer alan firmanın iletişim bürosundan da destek alabilirler.

 

Hizmeti İle Ayrıcalıklı Hissettirir

Ekonomik transfer arayışı içerisinde olan tatilciler hem bütçelerini zorlamayan hem de konforlu bir transfer gerçekleştirmek isterler. Yolcuların beklentilerini karşılan DT transfer, vip transfer hizmeti ile ayrıcalıklı hissettirirken, özel transfer hizmeti ile de aynı konfor ve rahatlığı sunar. Tatil dışında iş gezilerinde de aynı kalitede hizmetler sunan firma, toplu transfer hizmetlerini rutin bakımları yapılan otobüs ve minibüs araçlar ile sağlar.

 

Valiz Taşıma Derdinden Kurtulun

Transfer hizmetinde tatilcilerin istediği hızlı, güvenli ve konforlu ulaşım için yılların deneyimi ve tecrübesi ile hizmet veren firma, rezervasyon ile gelen konuklarını havalimanı kapısında karşılar. Güler yüzlü personelin ve deneyimli şoförlerin verdiği güven içerisinde rahat bir seyahat gerçekleştirir. Havalimanı kapısından alınan yolcuların valiz ve eşyaları da personel tarafından araçlarına nakil edilir, bu sayede uçuş yorgunluğunun üzerine konuklar valiz taşıma derdinden de kurtulur.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS