Antalya Havalimanı Kemer Kaç Saat?

, her yıl yerli ve yabancı konuklarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Huzurun ve eğlencenin merkezi olan Kemer, muhteşem tatil merkezi ve tesisleri ile de hem yerli hem de yabancıların tatilini geçirmek istediği özel kentlerden biri. Antalya havalimanından sonra 1 saati aşan kara yolu yolculuğu ile ulaşılan Kemer’e, havalimanı transfer hizmeti ile ulaşmak mümkün.

 

Hızlı Ve Ekonomik

Hızlı ve ekonomik transfer imkanının sağlandığı DT transfer, müşterilerine güvenli, kaliteli ve konforlu hizmetler de sağlıyor. Hem teknolojik altyapısı hem de tüm araçlarındaki mükemmel donanımları ile yolculukları çok kısa sürede tamamlayan tatilciler, harika bir başlangıç yapıyor. Özel transfer seçenekleri içerisinde binek otomobillerin dışında iş seyahatleri için bölgeye gelen konuklarına otobüs ve minibüsleri ile toplu transfer hizmeti de sağlanıyor.

 

Dev Bir Kadro

Her tercihe ve her bütçeye uyan transfer hizmetlerinde öncelikli olarak müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini önemseyen firma, özel transfer hizmeti sayesinde ayrıcalık sunuyor. Konuklarını stressiz ve problemsiz bir şekilde kalacakları adrese ulaştıran firma, valizlerinin taşınması konusunda da gereken yardımı sağlıyor. Vip transfer seçeneği içerisinde bulunan rahatlık, kalite ve konforun tüm transfer hizmetlerine yansıtıldığı anlayış içerisinde profesyonel, güler yüzlü, samimi ve her türlü soruna anında çözüm üreten dev bir kadro ile hizmet sunuyor.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS