Gidiş
13 Haz
Per / 21:44
Dönüş Ekle
1

Antalya Havalimanı Kızılağaç Arası Kaç Km?

Manavgat ilçesine 12 km, Antalya havalimanına ise 90 km mesafede yer alan Kızılağaç mahallesi yerli ve yabancı turistlerin tatil için seçtiği en güzel beldelerden biri. Tatil planlamasını bölgede ki turizm tesislerinde yapan misafirler Antalya Havalimanı Kızılağaç Arası Kaç Km? olduğu konusunda gerekli bilgiyi DT transfer firmasından öğrenebilir.

 

Gölcük Meydanından Güneşin Batışını İzleyin

Son derece lüks turizm tesislerinin bulunduğu Kızılağaç bölgesinde ki plajlar mavi bayraklıdır, gerek doğası gerek deniz, güneş ve kum üçlüsü gerekse tarihi dokusu ile bir yılın tüm yorgunluğunu insanın üzerinden alan turizm beldesi güneşin batışını izleyebileceğiniz muhteşem bir yer. Manavgat dendiğinde Kızılağaç, Kızılağaç dendiğinde ise akla gelen ilk şey Gölcük meydanından güneşin batışını izlemek. Doğanın tüm güzelliklerini fedakârca sunduğu belde aynı zamanda tarih kokusu ile de insanı büyülüyor.

 

Konforunuz İçin Tüm Detayları Planlıyor

Side Antik Kenti ile Apollon Tapınağı mutlaka görülmesi gereken tarihi alanlar,  hemen yanında ki Aspendos Tiyatrosu ve Seleukia Antik Kenti ise tarihte yolculuk yapmak için unutulmaması gereken yerler. Köprülü Kanyon, Manavgat Şelalesi, Altınbeşik Mağarası, Titreyen Göl ve saymakla bitmeyen doğa harikası hepsi ayrı bir cennet. Antalya Havalimanı Kızılağaç Arası Kaç Km? olduğunu merak ettiğiniz Kızılağaç turizm beldesine 90 km ve yaklaşık 1,5 saat içinde ulaşmanız mümkün. Kızılağaç bölgesine hiçbir sorun yaşamadan ulaşmanızı sağlayan DT transfer, yapacağınız yolculukta konforunuz için tüm detayları planlıyor.

 

Farkımızı Havalimanında Ki Karşılamada Göreceksiniz

Seyahati rahat ve trafik çilesini hissetmeden tamamlamanız için gereken deneyim ve tecrübe DT transferin şoförlerinin her birinde var. Yol boyu istediğiniz güler yüzlü hizmet müşteri memnuniyeti prensibine sahip tüm personelimizde mevcut, araçların bakımları düzenli olarak yapılmakta, içerisinde ki donanımlar ve sunulan çeşitli hizmetler ile zamanda kaybolacaksınız. Araçlarda internetten televizyona kadar birçok alternatifi bulabileceğiniz gibi size özel araçları, VIP araçları ya da shuttle araçlarını seçebilirsiniz. Antalya Havalimanı Kızılağaç Arası Kaç Km? olduğunu düşünmek yerine nasıl bir yolculuk yapacağınızı düşünmenizi sağlayan konforu daha havalimanında ki karşılamada göreceksiniz.

 

Merak Etmeyin Gelin Yaşayın!

Havalimanında tüm güler yüzü ile sizi karşılayan personelimiz valizlerinizi ve eşyalarınızı düzenli ve dikkatli bir şekilde aracınıza taşıyacak ve yapacağınız yolculuk hakkında gerekli bilgileri verecek. Ardından keyifli bir yolculuk için profesyonel kaptan şoförümüz kontağı çevirecek. Bundan sonrasını merak ediyor musunuz? O halde bunu merak etmeyin gelin yaşayın! Antalya Havalimanı Kızılağaç Arası Kaç Km? şimdi daha az merak ettiğiniz konu değil mi? DT transfer ulaşım ve transfer hizmetlerinde bölgede ki öncü firmaların başında gelmekte, yıllardır verdiği kaliteli hizmetinden ödün vermeyen firmamız Turizm ve Ulaştırma Bakanlıkları tarafından verilen tüm belge ve sertifikalara sahiptir.

 

Ayrıcalıklı Bir Tatil İmkânı Sağlıyoruz

Gerek havalimanı transferlerinde gerekse tatil süresinde yapılan gezi planlamalarında huzur ve güven içinde hizmet alabileceğiniz DT transfer olarak tek hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti. Antalya ve bölgeye gelen tüm yerli ve yabancı turistleri kendisini ziyarete gelen bir ev sahibi edası ile karşılayan personelimizin sunduğu hizmet ile tüm müşterilerimize ayrıcalıklı bir tatil imkânı sağlıyoruz. Antalya Havalimanı Kızılağaç Arası Kaç Km? olduğu konusunda bir fikir sahibi değilseniz yapmanız gereken DT transfer firmasının sunduğu ulaşım hizmetinden faydalanmak ve tatilin keyfini bozmasına izin vermemek. Yapacağınız gezilerde rotanızı sizin için biz belirleyelim siz sadece tarihe yolculuğun ve doğanın sunduğu güzelliklerin tadını çıkarın.

 

 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS