Gidiş
14 Tem
Paz / 09:10
Dönüş Ekle
1
 
belek transfer
 
Belek Transfer
 
Antalya havalimanı belek arası kaç km?
Antalya Havalimanı Belek 35 Km 'dir. Antalya havalimanı Belek 40 dakika sürmektedir.
 
Antalya havalimanı Belek nasıl gidilir?
Antalya havalimanından Belek’e Taksi, helikopter, özel transfer, VIP transfer ve Shutlle transfer ile gidebilirsiniz.
 DT Transfer ile rezervasyon yapın Havalimanı karşılama personelimiz sizleri havaalanı yolcu çıkış kapısında karşılasın ve sizleri Belek 'e yolcu etsin.
Araca bindikten sonra şoförünüz sizi otelinize veya istediğiniz adrese bırakacaktır. Havalimanından adrese ve otele transfer hizmeti ile konforlu, yeni ve temiz araçlarımızla sizlere Hizmet veriyoruz.
En uygun fiyat garantisi ile hizmetimizden ödün vermeden Antalya havalimanı belek transferinizi gerçekleştiriyoruz.
 
Gazipaşa Havalimanı Belek Transfer
 
Bazı müşterilerimiz Antalya havalimanı yerine yanlışlıkla Gazipaşa Havalimanına inmektedir. sizlerde onlardan biri iseniz korkmayın.
Gazipaşa Havalimanı 'dan Belek 'e transfer hizmetimiz mevcut.
 
Gazipaşa Belek arası Mesafe : 148 KM
Gazipaşa Beler arası süre : 3 saat 7 dakikadır.
Gazipaşa Havalimanından sadece özel transfer hizmetimiz vardır. 

 www.dttransfer.com 'dan yapılan rezervasyonlar sistemimize otomatik olarak düşer ve havaalanı karşılama personelimiz DT TRANSFER tabelası ile çıkış kapısında sizi karşılamak üzere hazır bekler.

Verdiğimiz hizmette havalimanından adrese otele adresten otelden havalimanına transfer ulaşım servis hizmetleri ile siz misafirlerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyoruz. 

Rezervasyon için sol tarafta turan arama kutusundan gideceğiniz güzergahları yazın hemen ara butonuna tıklayın. eğer sizin gideceğiniz adres ve otel kayıtlı değil ise gideceğiniz bölgenin ismini yazın ve sepete ekledikten sonra not kısmına da adres ve otel bilgisini paylaşın.

En Ufak bir sorunla karşılaşırsanız +90 242 511 1 777 nolu çağrı merkezi numarasından 7/24 yardım talep edebilirsiniz.

 

Belek Transfer

Serik ilçesine bağlı bir mahalle olmasına rağmen tatilcilerin en fazla tercih ettiği Belek bozulmayan doğal yapısı ve tarihinin yanı sıra denizi ve plajları ile çekim merkezi olmaya devam ediyor. Hem tatillerde hem de herhangi bir seyahatte karşılaşılan en büyük problem transferdir, özellikle ilk kez gidilen bölgede havalimanından konaklanan adrese ulaşım oldukça sıkıntılı olur. Bu süreci rahat ve konforlu tamamlamak adına bir Belek transfer firması ile görüşülebilir ama seçilecek transfer firmasının bazı konularda sizi tatmin etmesi gerekir aksi halde bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

 

Araç Filosu Araştırılmalı

Bir transfer firmasında öncelikli araştırmanız gereken konu araçlarıdır, eski ya da bakımsız araçlar ile yapılan transferler hem konforsuz hem de güvenliksiz olur, yeni ve lüks araç filosuna sahip transfer firması size konfor, güven, hızlı ulaşım ve yolculuk rahatlığı sağlar. Uçak sonrası ya da uçak öncesi klimalı bir aracın sağladığı konfor tüm tatil sürecine değecektir. Dikkat edilmesi gereken bir başka konuda transfer için verilen süredir, transferin ne kadar süreceği, güzergahı anlaşma öncesi bilinmesi gereken detaydır ama özel bir transfer hizmetinden yararlanıyorsanız bu durumda buna çok gerek yoktur.

 

Transferlerde Zaman Önemlidir

Tatil sonrası transferlerde zaman çok önemlidir, kaybedilecek bir dakika ile uçağınızı kaçırabilirsiniz bu riskler göz önüne alınmalı ve Belek transfer firması ile ona göre garantili bir anlaşma yapılmalıdır. Bazı transfer firmalarında bagaj sınırlaması vardır, tatil sonrası oradan alınan hediyelikler nedeni ile dönüş eşyaları daha fazla olur ve transfer firması bu konuda problem yaşatır. Bu nedenle transfer firması seçimi yaparken özellikle bu konuda bilgi almalı ve eşya transferi hakkında bilgi sahibi olmalısınız bir detayda valizlerin yükleme ve indirme hizmetidir, bunun içinde öncelikli görüşme yapmalısınız.

 

Önemli Olan Güvenli Yolculuk

Ve her şeyden önemli olan güvenli yolculuk, şoförün tecrübesi, Belek transfer firmasının hizmetlerinde ki kalitesi, araç filosu, aracın konforu, aracın durumu gibi direk güvenli yolculuğu garanti altına alan unsurlarda araştırma yapmalı ve transfer firması ile bu şartlara uygun olması durumunda anlaşma sağlamalısınız.
 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS