Gidiş
14 Tem
Paz / 09:50
Dönüş Ekle
1

Express Shuttle Transfer nedir?

Antalya 'ya Bölgesinde bir ilk Express Shuttle Transfer. Saati aynı olan yolcularımızı tek bir araçla taşınmasına ve En fazla 5 noktada duraklamaya Express SHUTTLE TRANSFER  diyoruz. Express Shuttle Transfer amacı GüvenliKonforlu, ve hızlı, varacağınız yere fazla noktada duraklamadan sizi en kısa zamanda gideceğiniz yere ulaştırmak. Fiyatları Görmek için Lütfen Tıklayınız

 

Express Shuttle Transfer

Havalimanlarında gidilecek ve ya havalimanından gelinecek ulaşımlar hep sıkıntılı meseleler haline gelmiştir. Birçok şehrimizde meydana gelen bu durum başka çözümlerin de aranmasına vesile olmuştur. Çünkü uçak saatinin belli olması ve bu sürenin geç kalmasında uçağın kaçırılmasına vesile olacağı için hep havalimanına giderken en hızlı olacak yöntemleri seçeriz. Özel bir araç tutarak gittiğimiz bu ulaşımda fiyatının yüksek olmasından kaynaklı olarak çok da tercih etmek istemeyiz. Bu durumun tersi uygun fiyatlı olan otobüsler ise çok fazla duraklarda durduğu ve yolcu alımını tamamlamayı beklediği için zaman kaybı yaşatabiliyor. Tüm bu iki olayın ortasında çözüm olarak görülebilecek Express Shuttle Transfer sayesinde havalimanı ulaşımları daha kolay meydana gelir.

 

Express Shuttle Transfer Nedir?

Express Shuttle Transfer shuttle transferin daha hızlı olmasını sağlayan bir yöntemidir. Havalimanından ulaşılmak istenen yere genellikle gidildiği yeri sorulan araçlardır. Express Shuttle transferi, çoklu yolcu taşıma prensibine sahip olduğu için birden fazla kişinin taşınmasını gerçekleştirir. Bu taşımada ise sayı yüksek değil beş gibi bir rakamda tutularak taşıma gerçekleştirilir. Çünkü taşınmasında az ve hızlı olan bu transfer ulaşımı yolcuların memnuniyetini sağlar.

 

Shuttle Transfer Nedir?

Shuttle Transfer çok fazla kullanılan havalimanına giden bir ulaşım yoludur. Bu transfer için kullanılan aracın farklı müşterilerce paylaşıldığı bir hizmet olarak bilinir. Aracın paylaşımı da gerçekleştiği için kişi başı düşen fiyatta çok düşük oranlarda meydana gelir. Bu transfer araçları ekonomik olarak uygunluğunun meydana gelmesi paylaşımlı transfer ya da ekonomik transfer olarak da adlandırılmaya yol açar. Genellikle bu ulaşım transferini kullanacağınız zaman uçak saatinizi göz önünde bulundurarak transfer aracına binmeniz önerilir. Misal olarak uzaklık hesaba katılarak belirlenen süre iki ya da üç saat öncesinde bu araçlara binilmesi gerektiğini savunulur. Konforlu araçların ulaşıma çıkarılması sayesinde uzun süren havalimanı yolculukları rahat geçmesi için çalışmalar yapılır. Yolculuk ise genellikle shuttle transfer araçlarında 45 dk gibi bir zaman içerisinde gerçekleşir.

 

Express Shuttle Transfer ile Shuttle Transfer Arasındaki Fark

Shuttle Transfer daha büyük bir araçla ve daha fazla yolculara gerçekleşirken Express Shuttle Transfer için bu kadar büyük bir aracın kullanımı olmaz. Shuttle Transfer içerisinde durak yerleri fazla olabiliyorken Express Shuttle Transfer maksimum dört noktada duraklama yapma kriteri bulunur. Bu onun daha hızlı adı gibi ekpress olmasına katkı sağlar. Otellerin önlerinde özel olarak durmaması e sadece belirli yerlerde durması sayesinde yolda vakit kaybetmeden hızlı ve pratik şekilde ulaşımı yaşatır. İki transfer ulaşımlarının arasındaki en büyük fark kuşkusuz budur. Havalimanına ulaşımı veya havalimanından ulaşımı gerçekleştiren bu hizmetler birçok şehirde bulunması söz konusudur.

 

Express Shuttle Transfer Hizmetinden Yararlanmak

Havalimanı ulaşımını yaşayacak olanların tercih ettiği bu Express Shuttle transfer ulaşımları sayesinde uçak saatinize göre bu ulaşımı tercih edersiniz. Aynı uçak saatinde uçuşları olan müşterilerin bir arada götürülmesi sağlanır. Müşteri alım noktalarında beklenmesi ve burada olan görevlilerden alınan bilgiler sayesinde bu transfer ulaşımından yararlanılması gözlemlenebilir. Güvenli, konforlu bir şekilde hızla gerçekleşen bir yolculuğu yaşamış olursunuz.

 

Express Shuttle Transfer Hizmetinde Yapılacak Arama

Eğer ki görevlilere erişim imkanı bulamamışsanız DT transferin 7/24 ulaşılabilecek çağrı merkezleri hizmetleri numarası aranarak bilgi alımı gerçekleşebilir. +90 242 511 1 777 veya +90 532 603 0031 nolu telefonlardan birini arayarak bu bilgilere erişim sağlanır. Bilginizi almanız takdirinde müşteri alım noktasında bu hızlı ulaşım araçlarını bekleyebilirsiniz.

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS