Gidiş
14 Tem
Paz / 10:12
Dönüş Ekle
1

Sıkça Sorulan Sorular

Havaalanından çıktıktan sonra şöförle nerde buluşacagım?

 Şoförümüz sizi yolcu çıkış kapısında DT Transfer tabelası ile bekliyor olacak..

EXPRESS (Hızlı) Shuttle Transfer nedir?

EXPRESS Shuttle Transfer saati aynı olan yolcularımızı tek bir araçla taşınmasına ve farklı noktadan Müşteri alınışına  SHUTTLE TRANSFER  diyoruz. Shuttle Transfer Güvenli, Konforlu, ve hızlı, varacağınız yere fazla noktada duraklamadan sizi en kısa zamanda gideceğiniz yere ulaştırmak.

Görevliği bulamazsam ne tür yol izlemeliyim?

 

Yapacağınız ilk şey 724 Çağrı Merkezimizi +90 242 511 1 777  veya +90 532 603 0031 nolu telefonlardan birini aramak, günün 7/24 bize ulaşabilirsiniz En kısa sürede size yardımcı olacağız. Tek yapmanız gereken transfer emri referans numaranızı ya da adınızı söylemek. Deneyimli kadromuz size yardımcı olacaktır.

Fiyatlarınıza KDV dahil mi ve ekranda görünen fiyatlar güncel mi?

Evet fiyatlarımıza KDV dahildir. Ekranda gördüğünüz fiyatlar en güncel halidir.

Web sitenizden günün her saatinde rezervasyon yaptırabilir miyim?

Yılın 365 günü faaliyetteyiz. Her anınızda Cep'den Tablet'den ve bilgisyarınızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz. EXPRESS Shuttle Transfer inizi 1 gün önceden rezervasyon yaptırmak durumundasınız eğer 24 saatten az bi zamanınız varsa lütfen +90 532 603 0031 nolu irtibat numarasından bize ulaşınız.

Havaalanında bekleme süresi ne kadardır?

Bekleme Süresi aldığınız hizmete göre değişir. Eğer EXPRESS shuttle Transfer (paylaşımlı hızlı transfer) alırsanız ilk yolcu iseniz maksimum bekleme süreniz 45 Dakikadır. Eğer özel transfer aldıysanız havaalanında görevli sizi araca götürür ve hiç beklemeden çıkış yaparsınız.

Hangi Şehirlerde faaliyet gösteriyorsunuz?

Antalya Havalimanı, Hatay Havalimanı, Isparta Havalimanı, Alanya Gaziapaşa Havalimanı nda faaliyet gösteriyoruz. Faaliyet gösteremeyeceğimiz bir yer olsa bile bu konuda yardım alabileceğimiz birileri ile temasa geçeriz. Amacımız sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmaktır. Sizlere hizmet götürmek için fazladan yol kat etmeye hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

Ne tür hizmetler sunuyorsunuz?

Nereye ve ne zaman gitmek istediğinizi söyleyin, sizi oraya götürelim. Araç filomuz çok çeşitlidir ve her bir aracın başında nazik, yardımsever şoförlerimiz bulunmaktadır. Organizasyon hizmeti de Sunmaktayız.

Araçlarınız temiz ve klimalı mı?

Araçlarımız Yeni Model, temiz ve klimalı dır, Araç filomuzu her zaman yenilemekteyiz.

Ya uçagım rötar yaparsa Ekstra ücret talep ediyormusunuz?

Şoförler çıkmadan önce uçuş detaylarını kontrol ediyoruz, dolayısıyla uçuşunuz rötar yapsa bile fazladan ücret talep edilmeyecektir.

Ya uçuşum iptal edilirse?

Bu gibi durumlar en kısa sürede +90 242 511 1 777  veya +90 532 603 0031 no'lu telefondan bize ulaşın. Uçuşunuzu kontrol edeceğiz ve iptal edilmiş ise şoförü alana yönlendirmeyeceğiz. Transfer emriniz 24 saat süreyle BEKLEMEYE alınacaktır, bu esnada hiç bir ek ücrete tabi olmadan transferinizi yenileyebilirsiniz.

Ya uçağımı kaçırırsam?

Bu gibi durumlar en kısa sürede +90 242 511 1 777 veya +90 532 603 0031  no'lu telefondan bize ulaşın. Uçuşunuzu kontrol edeceğiz ve uçağınızı kaçırmış iseniz şoförü alana yönlendirmeyeceğiz. Bu durumu bize bildirmezseniz ve kabul edilen koşul ve şartlarda şoför alana yönlendirilirse, 'No-Show' ücreti uygulanacaktır. Ancak şoför alana yönlendirilmeden önce bizi haberdar ederseniz transfer emriniz 24 saat süreyle BEKLEMEYE alınacaktır, bu esnada hiç bir ek ücrete tabi olmadan transferinizi yenileyebilirsiniz.

Araçlarınızda bebek koltuğu var mı?

Sizlerin talepleri doğrultusunda transferinizin yapılacağı araçta bebek koltuğu bulundurulur. Bu talepleri rezervasyon esnasında lütfen belirtiniz.

Bu hizmet için nasıl ödeme yapabilirim?

 Kredi kartı veya yerinde ödeme yani şoföre de ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde güvenlik kodu istenmemektedir.

Transferim sigortalı mıdır?

Tüm araçlarımız zorunlu ferdi kaza ve mali sorumluluk sigortalarına sahiptir.Ulaştırma Bakanlığı tarafından ticari araçlara verilen yetki dışında hizmet verilemez.

Rezervasyonumu iptal edebilir miyim?

Evet, herhangi bir iptal ücreti ödemeden 24 saat önceden rezervasyonunuzu iptal edebilirsiniz. 

Fatura kesiyor musunuz?

Fatura bilgilerinizi doldurduktan sonra size faturanızı kesiyoruz.

 

7 Gün 24 Saat
Transfer Bilgi ve Rezervasyon Hattı
Powered By TravelAPS